Aktualności
Poprzedni Następny
Powrót

DNI OTWARTE w Lublinie i Gdańsku. Grudzień 2016

 

Wraz z partnerami Warsztatami Kultury w Lublinie i Instytutem Kultury Miejskiej w Gdańsku zapraszamy na Dni otwarte z audience develpment w Lubinie - 3-4 grudnia i Gdańsku 12-13 grudnia.


Dla przypomnienia: audience developmnent / rozwój publiczności to proces angażujący całą organizację i umieszczający publiczność w sercu jej działań. To stałe myślenie o tym, jak zbudować trwałą, wielowarstwową relację z widownią i ciągłe jej poznawanie, włączanie do działania, angażowanie w realizowane projekty. Trochę po to, by w instytucji „był ruch”, ale jeszcze bardziej po to, by się stale „bodźcować” – nie nudzić!

Zapraszamy Was na dwudniowe warsztaty wg autorskiej formuły Impactu, które pozwolą nam lepiej poznać wybraną grupę publiczności i wypracować narzędzia dotarcia do niej. Będziemy pracować zgodnie ze schematem: POZNANIE – PROJEKTOWANIE – KOMUNIKOWANIE.

Więcej informacji na temat Dni w Lublinie znajdziecie tutaj a formularz rejestracyjny tu. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Termin nadsyłania zgłoszeń to 29.11.2016

Projekt "Sztuka dla Widzów" jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

To długofalowy, dynamiczny i całościowo zintegrowany proces stawiający WIDZA w centrum codziennych działań całej organizacji. Ważna jest zarówno dbałość o dotychczasową publiczność, jak i świadome docieranie do nowej. >>>